Endüstriyel
Kazan
Izgaraları

Devamı

İşleme ve
Montaj

Devamı

DÖKÜMAŞ HAKKINDA

DÖKÜMAŞ; Malatya 1. Organize sanayi bölgesinde 2007 yılında, 2000m² kapalı 1000m² açık olmak üzere, toplam 3000m² alan üzerinde; 1000 ton/yıl kapasite ile MİMSAN GRUP tarafından çelik ve dökme demir üretimi için kurulmuştur. Tesis 2012 yılı itibariyle 4000ton/yıl kapasiteye ulaşmış, konusunda uzman kadrosuyla, teknolojinin en son imkanlarını kullanarak, faaliyetlerine devam etmektedir.

Dökümaş döküm sektöründeki uzmanlığını, kurumsal yapısını, kalitesini, verimliliğini ve rekabet gücünü birleştirerek sektörde uluslar arası bir marka olmak için çalışmaktadır. Yüksek ısıya, aşınmaya ve darbeye dayanıklı yedek parça imalatı konusunda uzmanlaşmış olup, ürün gamını her geçen gün artırmaktadır. İmalatını enerji sektöründe yoğunlaştırmış bu bağlamda en son teknolojiye göre malzeme laboratuarı kurarak laboratuar ekipman çeşitliliğini sürekli artırmaktadır.

DÖKÜMAŞ üretim süreçlerini ISO9001-2008 Kalite yönetim sistemiyle denetleyerek müşteri taleplerine uygun üretim yapmaktadır. Üretilen parçalar müşteri şartnameleri ve malzeme gereksinimlerine göre tahribatlı veya tahribatsız muayene yöntemleriyle üretimin her aşamasını kontrol edilmektedir.

Devamı

MİMSAN GRUP ŞİRKETLERİ

oakley brillen günstig, nike sb günstig, adidas jeremy scott kaufen, timberland boots damen, montblanc kugelschreiber, nike free 5.0 damen, abercrombie sale, beats kopfhörer billig, jeremy scott schuhe, christian louboutin sale,